Informacje o placówce

Miło nam gościć Państwa na stronie internetowej Żłobka „Lucky Baby” w Bydgoszczy.

Nasza placówka to instytucja opiekuńczo – wychowawcza dla dzieci od 20 tygodnia do lat trzech. Maluchy mają zapewnioną odpowiednią opiekę oraz warunki do rozwoju psychicznego i fizycznego. Opiekujący się nimi personel, ma za zadanie zapewnić dzieciom wyżywienie, bezpieczeństwo oraz odpowiednie warunki bytowe.

Decyzja o zapisaniu malucha do żłobka wiąże się z wieloma pozytywnymi aspektami:
• pomaga w rozwoju społecznym malucha -im wcześniej dziecko ma częsty kontakt z rówieśnikami, tym łatwiej jest mu zawierać nowe znajomości w późniejszym wieku. Dzieci korzystające ze żłobka stają się bardziej śmiałe;
• poszerza horyzonty doświadczeń u dziecka. Dziecko, które ma szansę przebywać wśród dzieci zdobywa więcej ciekawych doświadczeń niż w domu rodzinnym a nawet na podwórku;
• uczy samodzielności. Dzieci, które uczęszczają do żłobka, szybciej i chętniej zdobywają nowe umiejętności.

Aby zrealizować wymienione powyżej zadania oddajemy do dyspozycji przestronnie, nowocześnie urządzone sale dydaktyczne, a każda z nich ma wyodrębnione miejsce do leżakowania oraz bezpośredni dostęp do toalet.

W szatni znajdziecie Państwo przewijak dla najmłodszych dzieci oraz pomieszczenie na wózki oraz foteliki dziecięce.

Do dyspozycji dzieci oddajemy wózki 6 osobowe, dzięki który opiekunki wyjeżdżają z dziećmi na spacery.

Każda z sal jest wentylowana i klimatyzowana, ponadto objęta monitoringiem do którego rodzice mają dostęp poprzez indywidualne hasło i login.

Atrakcją naszego żłobka jest między innymi plac zabaw dla dzieci w różnym wieku, na którym znajdują się zjeżdżalnie, huśtawki oraz piaskownica. Dzieci podczas ładnej pogody bardzo lubią z niego korzystać.

PLACÓWKA Informacje o placówce