Kadra

Elwira

Jestem absolwentką UMK Collegium Medicum w Bydgoszczy o kierunku położnictwo z tytułem magistra.
Stale pogłębiam swoja wiedze medyczna poprzez liczne szkolenia i kursy, dodatkowo poszerzam umiejętności pracy z dziećmi szkoląc sie również w tym kierunku i nabierając nowych doświadczeń.
Warsztat położniczy doskonaliłam pracując w jednym z Bydgoskich szpitali na Oddziale Położnictwa.
Jestem osobą ciepłą, radosną, otwartą, sumiennie wykonująca swoje obowiązki. Kocham dzieci i pracę z nimi. Służę też radą i pomocą dotyczącą rozwoju fizycznego dziecka, rozszerzenia diety u maluchów czy też chustonoszenia.
Prywatnie: żona, szczęśliwa mama, a także położna z powołania kochająca swój zawód.

Ewa

Jestem pedagogiem i nauczycielem wychowania przedszkolnego oraz zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej. Cechuje mnie pogodne usposobienie, empatia i wrażliwość. Cieszę się, że pracuję z dziećmi i mogę być im wsparciem oraz drogowskazem  bez względu na to na jakim etapie rozwoju się znajdują. Widoczne efekty mojej pracy dodają mi skrzydeł i motywują do dalszego rozwoju zawodowego aby jeszcze lepiej rozumieć i trafniej oddziaływać. W życiu prywatnym jestem mamą dwóch chłopców. W wolnym czasie lubię czytać książki, chętnie zajmuję się  przydomowym ogródkiem oraz uwieczniam w kadrze ludzi i ich emocje.

Magda

Studia I stopniu ukończyłam na kierunku Pedagogika o specjalności Opieka i wychowanie z profilaktyką uzależnień w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy.

Tytuł magistra zdobyłam studiując Pedagogikę społeczną na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Kolejnym krokiem w dalszym rozwoju było ukończenie studiów podyplomowych na kierunku Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy oraz studiów podyplomowych na kierunki Organizacja pomocy społecznej w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy. Doświadczenie zawodowe zdobywałam odbywając staż w Placówce Opiekuńczo- Wychowawczej Wielofunkcyjnej oraz Przedszkolu Anglojęzycznym. Pracowałam jako opiekunka w Zespole Żłobków Miejskich w Bydgoszczy oraz wychowawca grupy w klubie dziecięcym dzięki czemu zdobyłam cenne doświadczenie i umiejętności niezbędne do pracy z małymi dziećmi. Jestem osobą otwartą, cierpliwą i sumienną a priorytetem w mojej pracy jest bezpieczeństwo i dobro dziecka. Pracując z dziećmi staram się zapewnić im jak najlepszy rozwój dostosowując zabawy i zajęcia odpowiednio do ich wieku i możliwości poznawczych. Praca z dziećmi i możliwość obserwowania ich rozwoju sprawia mi wiele radości i satysfakcji.

Monika

Ukończyłam Studium Kształcenia Kadr o kierunku opiekunka dziecięca.  Posiadam odpowiednie przygotowanie do pracy z małymi dziećmi.  Jestem osobą odpowiedzialną, pogodną, cierpliwą o łagodnym usposobieniu, a także z łatwością nawiązuję kontakt z dziećmi.

Prywatnie jestem mamą  dwójki cudownych dzieci . Daję dzieciom pełnię bezpieczeństwa, a także poczucie swobody. Zawsze aktywnie słucham i rozmawiam okazując zrozumienie.

PLACÓWKA Kadra